zoom_in

Peeling

Peeling z kwasami AHA.

Pojemność: 200 ml.

 

Volume discounts

Category: Schorzenia

peeling peeling acantara peeling z kwasami AHA
Quantity Discount Unit price You save Buy
6 Log in Log in Log in  
12 Log in Log in Log in  
24 Log in Log in Log in  

Peeling polecany do oczyszczania każdego rodzaju skóry głowy. Preparat zawiera mikrosferowe drobinki, które usuwają martwy naskórek i zanieczyszczenia środowiskowe. Ponadto produkt jest wzbogacony w kwasy owocowe AHA, złuszczające uszkodzone komórki. W ten sposób umożliwiamy dotlenianie nowych, zdrowych komórek oraz udrożnienie porów skórnych i eliminację grudek łojowych.

Produkt przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych i umożliwia głęboką penetrację składników.

Peeling posiada lekko kwasowe pH = 5.0, czego efektem jest dokładne oczyszczenie i utrzymanie nawilżenia. W skład produktu wchodzą również ekstrakty z winorośli właściwej, męczennicy wielkiej oraz ananasa. Kompleks tych ekstraktów działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwhistaminowo. Wszystkie te właściwości są niezbędne do ochrony skóry po procesach złuszczających. Natomiast zawartość wosków jojoba zapewnia utrzymanie optymalnej hydratacji bariery lipidowej naskórka.

Polecany dla każdego rodzaju skóry i przy każdym schorzeniu jako preparat przygotowujący i zwiększający wchłanianie składników aktywnych z preparatów w ampułkach, masek i innych.

Aplikacja:
Nakładać niewielką ilość na suchą skórę głowy i delikatnie masować przez 10 minut. Dokładnie spłukać letnią wodą. Stosować dwa razy w tygodniu przez okres trzech tygodni. Następnie profilaktycznie raz w tygodniu lub rzadziej.

 

Specific References

No customer reviews for the moment.