zoom_in

Ampułki V3

Witaminowy preparat w ampułkach do stymulacji porostu włosów.

Opakowanie zawiera 6szt/10ml.

Volume discounts

Category: Schorzenia

ampułki porost włosów alcantara V3 łysienie
Quantity Discount Unit price You save Buy
6 Log in Log in Log in  
12 Log in Log in Log in  
24 Log in Log in Log in  
Ampułka V3 stosowana na porost włosów oraz w przypadku dużych niedoborów witaminowych. 
 Preparat bogaty jest w komórki macierzyste (proteiny placenty) pochodzenia zwierzęcego, wzbogacone o amniotic fluid, składnik, który odpowiedzialny jest za stymulację procesów wzrostowych.
Zawiera kompleks witamin: C, E, A. Witamina C (kwas askorbinowy) odpowiada za fotoprotekcję promieniowania UVA i UVB. Występuje w formie lipofilnych pochodnych, dlatego ma możliwość głębokiej penetracji. Witamina E (tokoferol) wykazuje działanie antyoksydacyjne, zarówno dla skóry jak i łodygi włosa. Posiada zdolność wnikania w struktury lipidowe błon komórkowych skóry i cementu międzykomórkowego warstwy rogowej naskórka, wzmacniając barierę ochronną oraz transepidermalną utratę wody. Retinol (witamina A) steruje określonymi genami, odpowiedzialnymi za syntezę wielu enzymów i białek. Wpływa również na metabolizm komórek rogowego nabłonka skóry, gdzie skoncentrowane są komórki macierzy włosa. Podziały komórek macierzy włosa i zachowanie prawidłowych procesów budowy keratyny skutkują zwiększonym tempem wzrostu włosa. 
 W skład produktu wchodzi hydrolizowana lecytyna, która odpowiada za homeostazę skóry głowy. Lecytyna przenika w postaci drobnych liposomów, które ukierunkowanie trafiają do mieszków włosowych i wzmagają podziały komórkowe. Promotorami przenikalności substratów w produkcie jest glikol butylenowy i glikol propylenowy.


Polecany na:
-łysienie androgenowe
-łysienie anagenowe
-łysienie telogenowe 
-łysienie polekowe 
-stany obniżonej odporności
-niedobory witamin
-restrykcyjne diety
-stany wysokiego napięcia stresowego.
Stosowanie:
Aplikować jedną ampułkę dziennie przez dwa tygodnie. Po tym okresie zmniejszyć dawkę do jednej ampułki tygodniowo. 

Specific References

No customer reviews for the moment.