zoom_in

For Women Normal

Terapia For Women Normal dedykowana jest kobietom borykającym się z problemem wypadania włosów z powodu zaburzenia gospodarki hormonalnej. Kuracja przeznaczona jest do skóry normalnej i przetłuszczającej się. Zestaw składa się z trzech produktów: 
- Folligen™
- Vitatin™
- Cellagen ™

Volume discounts

Category: Schorzenia

Quantity Discount Unit price You save Buy
12 Log in Log in Log in  
24 Log in Log in Log in  
48 Log in Log in Log in  
Terapia  Mediceuticals For Women Normal jest dedykowana kobietom borykającym się z problemem wypadania włosów z powodu zaburzenia gospodarki hormonalnej. Kuracja jest przeznaczona do skóry normalnej i przetłuszczającej się. 
Kuracja stosowana na: 
- wypadanie włosów po przebytej ciąży,
- zespół policystycznych jajników,
- zbyt wysoki poziom prolaktyny (hiperplrolaktynemia),
- podwyższony poziom hormonów androgenowych,
- zdiagnozowane zmiany w endometrium,
- zaburzenia pracy tarczycy powodujące wypadanie włosów,
- okres menopauzy.
Stosowanie terapii: 
1. Nałożyć preparat  Folligen™ na wilgotne włosy. Pozostawić na 2-3 minuty. Wykonać delikatny masaż, umyć i oczyścić dokładnie włosy i skórę głowy. Spłukać włosy. Ponownie zaaplikować preparat. Pozostawić na 2-3 minuty. Wykonać delikatny masaż i ponownie dokładnie oczyścić włosy i skórę głowy. Spłukać włosy. Osuszyć włosy ręcznikiem.
2. Preparat Vitatin™ nanieść dokładnie na skórę głowy, która to została uprzednio dokładnie umyta i oczyszczona preparatem Folligen ™. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać obfitą ilością wody.
3. Zaaplikować 3-5 pompek preparatu Cellagen™ na suche lub lekko wilgotne włosy. Preparat aplikować bezpośrednio na skórę głowy. Wykonać delikatny masaż i rozprowadzić preparat dokładnie po całej powierzchni skóry głowy.
Nie spłukiwać. Nie suszyć suszarką.
For Women zawiera trzy unikatowe fomuły: 
-Triaminocoptinol™ – hamowanie transformacji DHT odpowiedzialnej za miniaturyzację mieszka włosowego, stymulacja krążenia krwi w kapilarkach oplatających mieszek włosowy, poprawa zakotwiczenia cebulki w mieszku włosowym,
-Femmingen™ – kompleks fitoestrogenów ekstrahowany z roślin,
-Estrollin™ – witaminy i minerały niwelujące procesy androgenowego wypadania włosów.
UWAGA!
 Niezbędne jest stosowanie trzech produktów jednocześnie.

Specific References

No customer reviews for the moment.