zoom_in

For Hair Loss Normal

Terapia For Hair Loss dedykowana kobietom i mężczyznom borykającym się z problemem wypadania włosów z innych powodów aniżeli zaburzenia gospodarki hormonalnej.

Zestaw składa się z trzech produktów: 
- Bioclenz™
- Therapeutic™
- Numinox™


Volume discounts

Category: Schorzenia

wypadanie włosów zestaw mediceuticals zestaw na wypadanie włosów for hair loss normal
Terapia  Mediceuticals For Hair Loss jest dedykowana kobietom i mężczyznom borykającym się z problemem wypadania włosów z innych powodów aniżeli zaburzenia gospodarki hormonalnej.


Kuracja dedykowana na:
- wypadanie włosów spowodowane nadmiernym stresem,
- insulinooporność,
- wypadanie włosów spowodowane restrykcyjną dietą,
- anemia,
- łysienie androgenowe,
- łysienie telogenowe,
- łysienie plackowate,
- łysienie polekowe.
Stosowanie terapii:
1. Nałożyć preparat  Bioclenz™ na wilgotne włosy. Pozostawić na 2-3 minuty. Wykonać delikatny masaż, umyć i oczyścić dokładnie włosy i skórę głowy. Spłukać włosy. Ponownie zaaplikować preparat. Pozostawić na 2-3 minuty. Wykonać delikatny masaż i ponownie dokładnie oczyścić włosy i skórę głowy. Spłukać włosy. Osuszyć włosy ręcznikiem.
2. Preparat Therapeutic™ nanieść dokładnie na skórę głowy, która to została uprzednio dokładnie umyta i oczyszczona preparatem Bioclenz™. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać obfitą ilością wody.
3. Zaaplikować 3-5 pompek preparatu  Numinox™ na suche lub lekko wilgotne włosy. Preparat aplikować bezpośrednio na skórę głowy. Wykonać delikatny masaż i rozprowadzić preparat dokładnie po całej powierzchni skóry głowy.
Nie spłukiwać. Nie suszyć suszarką.
For Hair Loss zawiera trzy unikatowe fomuły:
Triaminocoptinol™ – hamowanie transformacji DHT odpowiedzialnej za miniaturyzację mieszka włosowego, stymulacja krążenia krwi w kapilarkach oplatających mieszek włosowy, poprawa zakotwiczenia cebulki w mieszku włosowym,
Nutracell™ – kompleks pierwiastków hamujących wypadanie włosów,
Estrollin™ – witaminy i minerały niwelujące procesy androgenowego wypadania włosów.
UWAGA!
Preparat Numinox™ może szczypać oraz znacząco zaczerwienić skórę głowy. Jest to normalny objaw i jest on całkowicie bezpieczny. W przypadku osób z dużą nadwrażliwością, tuż przed aplikacją preparatu na skórę głowy, należy go rozcieńczyć z wodą w stosunku 50% wody i 50% preparatu.
Niezbędne jest stosowanie trzech produktów jednocześnie.
 
 
 

Specific References

No customer reviews for the moment.