zoom_in

For Hair Loss Normal

Terapia For Hair Loss dedykowana kobietom i mężczyznom borykającym się z problemem wypadania włosów z innych powodów aniżeli zaburzenia gospodarki hormonalnej.

Zestaw składa się z trzech produktów: 
- Bioclenz™
- Therapeutic™
- Numinox™


Volume discounts

Category: Schorzenia

wypadanie włosów zestaw mediceuticals zestaw na wypadanie włosów for hair loss normal
Quantity Discount Unit price You save Buy
12 Log in Log in Log in  
24 Log in Log in Log in  
48 Log in Log in Log in  
Terapia  Mediceuticals For Hair Loss jest dedykowana kobietom i mężczyznom borykającym się z problemem wypadania włosów z innych powodów aniżeli zaburzenia gospodarki hormonalnej.


Kuracja dedykowana na:
- wypadanie włosów spowodowane nadmiernym stresem,
- insulinooporność,
- wypadanie włosów spowodowane restrykcyjną dietą,
- anemia,
- łysienie androgenowe,
- łysienie telogenowe,
- łysienie plackowate,
- łysienie polekowe.
Stosowanie terapii:
1. Nałożyć preparat  Bioclenz™ na wilgotne włosy. Pozostawić na 2-3 minuty. Wykonać delikatny masaż, umyć i oczyścić dokładnie włosy i skórę głowy. Spłukać włosy. Ponownie zaaplikować preparat. Pozostawić na 2-3 minuty. Wykonać delikatny masaż i ponownie dokładnie oczyścić włosy i skórę głowy. Spłukać włosy. Osuszyć włosy ręcznikiem.
2. Preparat Therapeutic™ nanieść dokładnie na skórę głowy, która to została uprzednio dokładnie umyta i oczyszczona preparatem Bioclenz™. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać obfitą ilością wody.
3. Zaaplikować 3-5 pompek preparatu  Numinox™ na suche lub lekko wilgotne włosy. Preparat aplikować bezpośrednio na skórę głowy. Wykonać delikatny masaż i rozprowadzić preparat dokładnie po całej powierzchni skóry głowy.
Nie spłukiwać. Nie suszyć suszarką.
For Hair Loss zawiera trzy unikatowe fomuły:
Triaminocoptinol™ – hamowanie transformacji DHT odpowiedzialnej za miniaturyzację mieszka włosowego, stymulacja krążenia krwi w kapilarkach oplatających mieszek włosowy, poprawa zakotwiczenia cebulki w mieszku włosowym,
Nutracell™ – kompleks pierwiastków hamujących wypadanie włosów,
Estrollin™ – witaminy i minerały niwelujące procesy androgenowego wypadania włosów.
UWAGA!
Preparat Numinox™ może szczypać oraz znacząco zaczerwienić skórę głowy. Jest to normalny objaw i jest on całkowicie bezpieczny. W przypadku osób z dużą nadwrażliwością, tuż przed aplikacją preparatu na skórę głowy, należy go rozcieńczyć z wodą w stosunku 50% wody i 50% preparatu.
Niezbędne jest stosowanie trzech produktów jednocześnie.
 
 
 

Specific References

No customer reviews for the moment.