zoom_in

For Scalp Dandruff

Terapia For Scalp Dandruff dedykowana jest osobom borykającym się problemami skory głowy takimi jak: łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, łupież, keratozy, grzybica. 

Zestaw składa się z trzech produktów: 
- TheraRx ™
- X-Folate ™
- Therapeutic ™

Volume discounts

Category: Schorzenia

zestaw mediceuticals for scalp dandruff dandruff
Celem terapii For Scalp Dandruff jest do oczyszczanie i zredukowanie nagromadzonych keratynocytów.
W przypadku autoimmunologicznych zmian skórnych, oprócz oczyszczenia i zredukowania nagromadzonych keratynocytów, ważna jest również redukcja stanu zapalnego. Stan zapalny, który towarzyszy np. łuszczycy czy łojotokowemu zapaleniu skóry głowy jest czynnikiem wzmagającym nieprawidłowości w procesach proliferacji.
Preparaty zawierają climbazol, który jest niezwykle ważny w redukcji kolonii grzybiczej Malassezia spp. Udowodnione zostało, że zwiększona obecność kolonii Malassezia spp na skórze głowy przyspiesza powstawanie łuszczycy i łojotokowego zapalenia skóry u pacjentów z predyspozycją do powstawania tych keratoz.
Drugi etap kuracji, szampon X-Foliate , zawiera 1% pirytronianu cynku, który znacząco wpływa na zachowanie prawidłowego środowiska mikroflory bakteryjno-grzybiczej skóry głowy.
Kuracja For Scalp Dandruff została również dedykowana do problemów z każdym rodzajem łupieżu.
Wyekstrahowane odpowiednie stężenia ekstraktów ziołowych połączone w jedną recepturę dają efekt oczyszczenia skóry głowy z łupieżu. Ekstrakty z lawendy, rozmarynu mięty, zielonej herbaty, eukaliptusa, aloesu, rumianku, akacji wzmocnione zostały witaminą E, pantenolem i alantoiną zapewniając odbudowę biofilmu skóry głowy. Efektem odbudowy biofilmu jest utrzymanie odpowiedniej hydratacji warstw skórno-naskórkowych, co bezpośrednio przekłada się na brak nadmiernej keratynizacji i krystalizacji. Skóra jest wolna od łupieżu.
Co uzyskasz dzięki terapii For Scalp Dandruff?
-  redukcja łuski łuszczycowej,
- wyrównanie procesów proliferacji keratynocytów,
- wyrównanie procesów profliferacji sebocytów,
- inhibicja aktywności gruczołów łojowych,
- redukcja stanu zapalnego skóry głowy,
- redukcja świądu,
- redukcja rumienia.
Stosowanie terapii:
1.Preparat TheraRx™ nanieść na skórę głowy za pomocą czerwonego aplikatora. Preparat rozprowadzić opuszkami palców. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać wodą.
2.Nałożyć preparat X-Folate™, na skórę głowy. Umyć skórę głowy. Spłukać produkt letnią wodą. Ponownie zaaplikować preparat i wykonać masaż. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać preparat letnią wodą.
3.Preparat Therapeutic™ nanieść dokładnie na skórę głowy. Delikatnie rozprowadzić opuszkami palców i pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać. Możliwe jest odczucie chłodu skóry głowy.
UWAGA! 
Preparat TheraRx™ może szczypać oraz znacząco zaczerwienić skórę głowy. Preparat Therapeutic™ może wywoływać uczucie chłodu i delikatnego pieczenia. Są to normalne objawy i są one całkowicie bezpieczne.
 


Specific References

No customer reviews for the moment.