zoom_in

Peeling

Peeling z kwasami AHA.

Pojemność: 200 ml.

 

Kategoria: Schorzenia

peeling peeling acantara peeling z kwasami AHA

Peeling polecany do oczyszczania każdego rodzaju skóry głowy. Preparat zawiera mikrosferowe drobinki, które usuwają martwy naskórek i zanieczyszczenia środowiskowe. Ponadto produkt jest wzbogacony w kwasy owocowe AHA, złuszczające uszkodzone komórki. W ten sposób umożliwiamy dotlenianie nowych, zdrowych komórek oraz udrożnienie porów skórnych i eliminację grudek łojowych.

Produkt przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych i umożliwia głęboką penetrację składników.

Peeling posiada lekko kwasowe pH = 5.0, czego efektem jest dokładne oczyszczenie i utrzymanie nawilżenia. W skład produktu wchodzą również ekstrakty z winorośli właściwej, męczennicy wielkiej oraz ananasa. Kompleks tych ekstraktów działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwhistaminowo. Wszystkie te właściwości są niezbędne do ochrony skóry po procesach złuszczających. Natomiast zawartość wosków jojoba zapewnia utrzymanie optymalnej hydratacji bariery lipidowej naskórka.

Polecany dla każdego rodzaju skóry i przy każdym schorzeniu jako preparat przygotowujący i zwiększający wchłanianie składników aktywnych z preparatów w ampułkach, masek i innych.

Aplikacja:
Nakładać niewielką ilość na suchą skórę głowy i delikatnie masować przez 10 minut. Dokładnie spłukać letnią wodą. Stosować dwa razy w tygodniu przez okres trzech tygodni. Następnie profilaktycznie raz w tygodniu lub rzadziej.

 

Szczegółowe referencje

Brak opini klientów