zoom_in

Vivid™

Rekonstrukcyjny szampon Vivid™.

Pojemność: 250 ml. 

Kategoria: Schorzenia

Szampon Vivid ™ oczyszcza i usuwa pozostałości chloru i kosmetyków zniszczonych, cienkich i bez objętości.
Vivid™ nadaje naturalny połysk włosom. Produkt reguluje kwasowość skóry głowy i włosów. Szampon jest polecany do odbudowy ubytków łodygi włosa po chemicznych zabiegach fryzjerskich.
Zawiera hydrolizowany kolagen, pantenol, wyciąg z nasion słonecznika, wyciąg z rumianku, hydrolizowaną keratynę, lecytynę. Nie zawiera związków SLS. 
Terapia składa się z produktów: Vivid™, Volume&Strength™, Final Finish™ oraz Defend ™ (opcjonalnie).
Jak stosować terapię:
1. Nałóż preparat Vvid™ na wilgotne włosy. Wykonaj delikatny masaż. umyj i oczyść delikatnie skórę głowy i włosy. pozostaw na 2-3 minuty. dokładnie spłucz włosy. Wszystkie czynności wykonaj ponownie.
2. Zaaplikuj na wilgotne włosy dwie nakrętki wypełnione preparatem rekonstrukcyjnym Volume&Strength™. Powinna się pojawić piana. Nakładaj od nasady aż po same końce. Początkowo włosy mogą być szorstkie w dotyku. włosy ostatecznie staną się gładkie. Pozostaw na 2-3 minuty. dokładnie spłucz. osusz ręcznikiem.
3. Koniecznie zaaplikuj preparat Final Finish™ od nasady włosa aż po same końce. Pozostaw na 2-3 minuty. Włosy w tym czasie staną się gładkie.
Uwaga! 
Rekonstruktor Volume&Strength™ używaj co drugie mycie skóry głowy i włosów. innymi słowy, podczas pierwszego mycia używaj produktów Vivid™, Volume&Strength™, Final Finish™ oraz Defend™ (opcjonalnie). Podczas drugiego mycia używaj tylko produktów Vivid™, Final Finish™ oraz Defend™ (opcjonalnie), nie używaj Volume&Strength™.

Szczegółowe referencje

Brak opini klientów