zoom_in

Volume & Strength™

Rekonstruktor Volume & Strength™ dedykowany do odnowy włosów cienkich i delikatnych - drugi etap kuracji For Hair Repair.

Pojemność: 250 ml.

Kategoria: Schorzenia

zniszczone włosy rekonstruktor hair repair volume&strenght
Rekonstruktor Volume & Strength ™ nadaje objętości włosom cienkim odbudowuje uszkodzenia łodygi i końcówek włosów.
Preparat ma na celu ochronę łodygi włosa. Przywraca poziom nawilżenia, blask i elastyczność łodygom włosów. Wykonywanie zabiegów rekonstruktorem zapobiega łamaniu się włosów oraz nadaje objętości. Zabieg zmniejsza uszkodzenia w łodydze włosa w wyniku termicznych zabiegów np. po użyciu prostownicy, lokówki, suszarki.
Rekonstruktor zawiera hydrolizowany kolagen, pantenol, hydrolizowane proteiny, aminokwasy, proteiny jedwabiu, wyciąg z nasion słonecznika, wyciąg z żeń-szenia, wyciąg z pokrzywy, wyciąg z rumianku, witaminę A, witaminę E.  Ponadto zawiera opatentowany kompleks triaminocapitol, który redukuje nadmierne wypadanie włosów i aktywuje wzrost nowych włosów.
Regularne wykonywanie zabiegów rekonstruktorem chroni przed kolejnymi uszkodzeniami termicznymi.
Terapia składa się z produktów: Vivd™, Volume&Strength™, Final Finish™ oraz Defend ™ (opcjonalnie).
Jak stosować terapię:
1. Nałóż preparat Vvid™ na wilgotne włosy. Wykonaj delikatny masaż. umyj i oczyść delikatnie skórę głowy i włosy. pozostaw na 2-3 minuty. dokładnie spłucz włosy. Wszystkie czynności wykonaj ponownie.
2. Zaaplikuj na wilgotne włosy dwie nakrętki wypełnione preparatem rekonstrukcyjnym Volume&Strength™. Powinna się pojawić piana. Nakładaj od nasady aż po same końce. Początkowo włosy mogą być szorstkie w dotyku. włosy ostatecznie staną się gładkie. Pozostaw na 2-3 minuty. dokładnie spłucz. osusz ręcznikiem.
3. Koniecznie zaaplikuj preparat Final Finish™ od nasady włosa aż po same końce. Pozostaw na 2-3 minuty. Włosy w tym czasie staną się gładkie.
Uwaga!
Rekonstruktor Volume&Strength™ używaj co drugie mycie skóry głowy i włosów. innymi słowy, podczas pierwszego mycia używaj produktów Vivid™, Volume&Strength™, Final Finish™ oraz Defend™ (opcjonalnie). Podczas drugiego mycia używaj tylko produktów Vivid™, Final Finish™ oraz Defend™ (opcjonalnie), nie używaj Volume&Strength™.

Szczegółowe referencje

Brak opini klientów

Wybrane dla Ciebie