Wielokrotnie spotkałam się z sytuacją, iż w gabinecie kosmetologicznym znajduje się pełen pakiet zabiegów na twarz i na ciało, natomiast brakuje oferty ukierunkowanej na problemy owłosionej skóry głowy. Kosmetolodzy świadomie nie wprowadzają usług trychologicznych do salonu, gdyż boją się ogromnego nakładu pracy związanego chociażby z przeróbkami hydraulicznymi, czy inwestycjami w sprzęt diagnostyczny. Przedstawię skuteczne rozwiązanie, które nie wymaga przearanżowania całego gabinetu. Wyobraź sobie, że wprowadzając do swojego gabinetu suplement diety – kompleks proteoglikanów Nourkrin inClinic, możesz pomóc Klientkom, którzy korzystają już z Twoich usług, a prawdopodobnie mają problem z wypadaniem włosów bądź ich jakością. Z dalszej części artykułu dowiesz się, komu z grona Twoich Klientek możesz pomóc.

Słów kilka o produkcie Nourkrin inClinic.

Głównym składnikiem preparatu Nourkrin inClinic jest kompleks proteoglikanów Marilex. Poprzez ich budowę i właściwości, uznaje się, że są niemal identyczne z ludzkimi proteoglikanami odpowiedzialnymi za kontrolę procesu wzrostu włosa. Kompleks proteoglikanów Marilex zawarta w Nourkrin inClinic przywraca prawidłowy czas trwania fazy anagenu oraz stymuluje nieaktywne mieszki włosowe do podziałów komórkowych. Terapia proteoglikanami może być stosowana we wszystkich typach łysienia (telogenowym, androgenowym czy anagenowym). Suplement występuje w postaci tabletek i jest zaliczany do grupy neutraceutyków, czyli produktów, których skład jest całkowicie naturalny. Proteoglikany w nim zawarte pozyskiwane są ze szkieletu ryb głębinowych. Dodatkową zaletą produktu jest brak przeciwwskazań do stosowania, dlatego też suplement można swobodnie łączyć z każdą terapią kosmetologiczną. Produkt może być stosowany przez kobiety, mężczyzn oraz dzieci. Co więcej, preparat certyfikowany jest przez FDA oraz EFSA jako bezpieczny neutraceutyk posiadający prawie sześćdziesiąt badań klinicznych, które potwierdzają jego skuteczność. Należy wyeksponować, iż wersja produktu inClinic świadczy o jego wyspecjalizowanym zastosowaniu oraz wysokiej jakości. Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży profesjonalnej, w klinikach medycyny estetycznej, gabinetach trychologicznych oraz salonach beauty. Przyjrzyjmy się komu możemy pomóc wprowadzając ten produkt do salonu.

Klientki z trądzikiem

Ogromna część Klientek trafia do gabinetów kosmetologicznych z trądzikiem spowodowanym zaburzeniami hormonalnymi. Należy pamiętać, iż często problemem towarzyszącym jest wypadanie włosów. Podczas wywiadu warto dopytać o problematyczną kwestię związaną z nadmierną utratą włosów. Kompleks proteoglikanów Nourkrin inCLINIC doskonale sprawdzi się w wymienionej sytuacji.

Zabiegi wyszczuplające

Czy w Twojej ofercie znajdują się zabiegi wyszczuplające na ciało (endermologia, karboksyterapia, lipoliza itp.)? Klientki korzystające z nich, w większości zaczęły równolegle stosować dietę redukcyjną. Warto w takim przypadku rozszerzyć informacje zawarte w wywiadzie i zapytać o ewentualne problemy z wypadaniem włosów. Źle prowadzona dieta redukcyjna prowokuje łysienie telogenowe. Polega ono na skróceniu czasu trwania anagenu (fazy wzrostu włosa), w efekcie do około trzech miesięcy następuje przejście włosa w stan uśpienia a następnie nasila się proces utraty włosów. Jak temu zapobiec? Profilaktycznie zalecić stosowanie kompleksu proteoglikanów Nourkrin inCLINIC, który przywróci czas trwania anagenu do jego prawidłowej (genetycznie zaprogramowanej) długości. W efekcie zapobiegniesz bądź zminimalizujesz wypadanie włosów na tle telogenowym.

Klientki po ciąży

Wprowadzając do swojej oferty suplement diety Nourktin inClinic możesz zadbać również o Klientki, które chcą wrócić do formy po przebytej ciąży. Każda kobieta wie, iż po urodzeniu dziecka następuje wypadanie włosów. Wypadanie włosów po ciąży należy do grupy łysienia telogenowego. Wynika ono z dysproporcji hormonalnej powodującej zachwianie cyklu rozwojowego włosa. Aby przywrócić prawidłowy czas trwania anagenu należy wspomóc się suplementacją proteoglikanów Nourkrin.

Dieta eliminacyjna

Czy wśród grona swoich Klientek masz osoby, które są na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej? Dieta eliminacyjna powoduje ograniczenie dostarczenia organizmowi wielu składników odżywczych. Taka dieta może prowokować przedwczesne przejście włosa w fazę uśpienia (katagen), a dalej wypadania (faza telogenu). Często w przypadkach diet eliminacyjnych włosy stają się cieńsze (mają mniejszą średnicę) a tempo podziałów komórkowych w mieszku włosowym zwalnia. Objawia się to spowolnieniem lub zatrzymaniem wzrostu włosa na długości. Idealnym wsparciem w przypadku diety eliminacyjnej jest suplementacja Nourkrin, która wpłynie pozytywnie na cykl rozwojowy włosa.

Zabiegi depilacji

Ile razy przed wykonaniem zabiegu depilacji, Klientka zapytała Cię o możliwość stosowania suplementów diety z kompleksem witaminowym dedykowanym na porost włosów na głowie lub hamujących wypadanie? Stosowanie kompleksu witamin przyspieszającego porost włosów, powoduje przyspieszenie ich wzrostu na całym ciele – na rękach, udach, bikini oraz skórze głowy. Sytuacja jest odmienna w przypadku suplementu diety z kompleksem proteoglikanów Nourkrin inClinic. Proteoglikany zawarte w produkcie, poprzez fakt, że są zbliżone strukturalnie do ludzkich proteoglikanów kontrolujących cykl wzrostu włosa w mieszku włosowym na owłosionej skórze głowy, działają jedynie na mieszki włosowe na skórze głowy. Preparat ten nie powodouje zatem przyspieszenia wzrostu włosa na rękach, udach oraz pozostałych partiach ciała. Klientka suplementując Nourkrin inCLINIC nie będzie sabotować efektywności zabiegów depilacji.

Wprowadzając do oferty sprzedażowej Nourkrin InClinic zyskujesz narzędzia, które nie absorbują Twojego czasu zabiegowego, a pozwalają na zaspokojenie potrzeb Twoich Klientów związanych z wypadaniem włosów.

1 Reviews for this item

    Avatar
    boxes - Powtórz.

    Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I am encountering problems with your RSS. I don't know why I cannot join it. Is there anyone else having similar RSS problems? Anyone who knows the solution can you kindly respond? Thanx!!

Zostaw komentarz